Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
  1. Data: 27.09.2023
  2. Godziny: 19:00 - 21:00
  3. Kto wygra? (0 głosów) Real Madryt (0 głosów - 50%) Las Palmas (0 głosów - 50%)
  1. Kanały internetowe online

  2. PolskaFree Fortuna TV [?]PrzejdźBetsson
  3. PolskaFree Canal+Online [?]PrzejdźBet365
  4. PolskaFree Player.pl [?]PrzejdźUnibet
  5. PolskaFree gonet.tv PrzejdźBetsson
  6. PolskaFree Superbet TV [?]PrzejdźBet365
  7. PolskaFree Betclic TV [?]PrzejdźUnibet
  8. PolskaFree Canal+Sport 2 [?]PrzejdźBetsson
  9. AngliaFree Betsson TV PrzejdźBet365

Real Madryt - Las Palmas już 27.09.2023 o godzinie 19:00. Spotkanie odbędzie się na stadionie Estadio Santiago Bernabéu w Madrycie, w ramach 7. kolejki rozgrywek.

Real Madryt - Las Palmas, gdzie oglądać?

Każdy kto nie będzie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu na żywo, z pewnością zastanawia się, gdzie obejrzeć mecz na żywo. Transmisja tv zostanie przeprowadzona na Canal+Sport 2. Dla tych, którzy preferują oglądanie w internecie, transmisja online dostępna będzie na Canal+online oraz Player.pl. Chcesz oglądać za darmo? Sprawdź oferty Fortuna TV, Superbet TV, STS TV oraz Betclic TV.

Real Madryt - Las Palmas, transmisja w tv

Mecz na żywo będzie transmitowany przez kanał Canal+Sport 2, dostępny w wybranych kablówkach i platformach satelitarnych, m.in. w Platformie satelitarnej Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby dowiedzieć się, czy kanał znajduje się w ofercie wybranego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub przejrzeć dostępne pakiety.

Real Madryt - Las Palmas, transmisja bez opłat

Fortuna TV

W Fortuna TV możesz obejrzeć mecz na żywo na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Aby skorzystać z tej bezpłatnej transmisji, wystarczy spełnić warunki regulaminu: zarejestrować konto, wpłacić depozyt oraz postawić zakład. Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów o wartości 630 zł!

Superbet TV

Za pośrednictwem Superbet TV, każdy zarejestrowany użytkownik może na żywo śledzić rozgrywki. Platforma dostępna jest zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. A to jeszcze nie wszystko - dla nowych użytkowników czeka pakiet bonusów powitalnych o wartości aż do 3754 zł!

STS TV

W STS TV, po spełnieniu warunków regulaminu, obejrzysz mecz bezpłatnie. Możesz korzystać z serwisu na komputerze lub urządzeniach mobilnych. Nowi gracze otrzymają także bonusy na start, łącznie do kwoty 1660 zł.

Betclic TV

Mecz Real Madryt - Las Palmas dostępny będzie również na Betclic TV, po spełnieniu warunków regulaminu. Transmisję można oglądać zarówno na komputerze, jak i smartfonie czy tablecie. Dla nowych klientów Betclic przygotowało zakład bez ryzyka do 200 zł.

Real Madryt - Las Palmas, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Chcesz doświadczyć emocji meczu w jakości HD? Wybierz Canal+online. Aby obejrzeć mecz, wystarczy wykupić pakiet "Canal+", dostępny w promocyjnej cenie 39 zł przez pierwsze 3 miesiące. Platforma dostępna jest na komputerach oraz w aplikacji na urządzenia mobilne i telewizory.

Player.pl

Player.pl oferuje transmisję meczu w pakiecie "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Obejrzeć można na stronie internetowej lub za pomocą aplikacji, dostępnej na różnych urządzeniach. W ramach pakietu dostępne są także filmy i seriale platformy.

Pozostałe wydarzenia z La Liga (Hiszpańska Primera Division)