Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

W niedzielę 19.08.2023 o godzinie 20:00, zapraszamy na emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Gliwicach i będzie to piąta kolejka rozgrywek Polskiej Ekstraklasy.

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać?

Mecz na żywo między drużynami Ruch Chorzów i Jagiellonia Białystok będzie dostępny dla kibiców zarówno w telewizji, jak i w internecie. Transmisja tv zostanie przeprowadzona na kanałach: Canal+4K Ultra HD, Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Jeśli zaś chodzi o możliwość śledzenia meczu w internecie, transmisja online będzie dostępna na platformach: Canal+online oraz Player.pl.

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok, transmisja w tv

Jeśli zdecydujesz się na śledzenie meczu za pośrednictwem telewizji, kanał Canal+4K Ultra HD jest dostępny w wybranych ofertach operatorów telewizji kablowej oraz na platformach satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea oraz Toya. Aby dowiedzieć się, czy dany kanał jest dostępny w ofercie Twojego operatora, najlepiej skontaktować się z jego obsługą techniczną lub sprawdzić dostępne pakiety.

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok, transmisja bez opłat

Niestety, dla wszystkich, którzy liczyli na darmową transmisję online, mamy złe wieści. Darmowa transmisja z meczu Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok nie będzie dostępna. Aby śledzić to starcie w internecie, konieczne jest skorzystanie z oferty jednej z płatnych platform streamingowych.

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Chcesz oglądać mecz w serwisie Canal+online? Aby to zrobić, musisz wykupić pakiet "Canal+", który w promocyjnej cenie 39 zł dostępny jest przez pierwsze 3 miesiące. Istnieje również możliwość dokupienia za dodatkowe 20 zł pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Dzięki temu, możesz cieszyć się transmisją na dwóch urządzeniach jednocześnie. Serwis Canal+online jest dostępny na stronie internetowej dla komputerów oraz jako aplikacja na smartfony, tablety (iOS, Android) oraz na telewizory i inne urządzenia (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV oraz AirPlay).

Player.pl

Platforma Player.pl także oferuje możliwość obejrzenia meczu na żywo. Wystarczy wykupić pakiet "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Zakupienie pakietu pozwala również na dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali oferowanych przez Player. Transmisja z meczu dostępna jest na stronie internetowej oraz w aplikacji na różnorodne urządzenia: smartfony, tablety (iOS, Android), telewizory (Samsung, LG, Android TV, Google TV) oraz konsole do gier, takie jak Playstation 4 oraz Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).

W dniu 24.02.2024 15:00 odbył się mecz między Jagiellonia Białystok i Ruch Chorzów. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.