Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

W sobotę, 24.09.2023 o godzinie 15:00, na Stadionie Miejskim w Gliwicach, drużyny Ruch Chorzów oraz Raków Częstochowa zmierzą się w 9. kolejce Polskiej Ekstraklasy. To starcie na pewno dostarczy wielu wrażeń!

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa, gdzie oglądać?

Dla tych, którzy nie będą mogli być na stadionie, mamy dobre wieści. Mecz na żywo będzie można śledzić zarówno w telewizji, jak i w internecie. Transmisja tv odbędzie się na Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Dla miłośników oglądania sportu online, spotkanie będzie dostępne na platformach streamingowych: Canal+online oraz Player.pl. Niestety, darmowa transmisja online nie będzie dostępna.

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa, transmisja w tv

Canal+Sport oraz Canal+Sport 3, kanały telewizyjne transmitujące starcie, dostępne są w wybranych kablówkach u operatorów telewizji kablowej i na platformach satelitarnych, m.in. w takich telewizjach jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby sprawdzić, czy kanał znajduje się w ofercie wybranego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub sprawdzić pakiety oferowane przez danego dostawcę.

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa, transmisja bez opłat

Niestety, miłośnicy piłki nożnej muszą się przygotować na wydatek, jeżeli chcą śledzić mecz w sieci. Darmowa, bezpłatna transmisja online z tego spotkania nie będzie dostępna. Transmisję online z meczu oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Aby oglądać mecz na żywo w tej platformie, należy wykupić pakiet "Canal+" za jedyne 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia oferty o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zł. Co więcej, dzięki Canal+online transmisje można śledzić jednocześnie na dwóch urządzeniach, co jest idealne, by podzielić się emocjami z bliskimi. Platforma dostępna jest zarówno w formie strony internetowej na komputer, jak i jako aplikacja na różnorodne urządzenia, takie jak smartfony, tablety, telewizory i wiele innych.

Player.pl

Player.pl, kolejna z propozycji dla fanów sportu w sieci, oferuje swoim użytkownikom pakiet "Canal+" za 64 zł oraz pakiet "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Dzięki temu, oprócz dostępu do meczu, otrzymuje się też możliwość przeglądania filmów i seriali dostępnych w ofercie Playera. Jak w przypadku Canal+online, także i tu można delektować się transmisją na dwóch urządzeniach jednocześnie. Player dostępny jest na stronie www dla komputerów oraz w formie aplikacji na szeroki wachlarz urządzeń.

W dniu 24.09.2023 15:00 odbył się mecz między Ruch Chorzów i Raków Częstochowa. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.