Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

 Mecz Sporting Braga - Napoli w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24 odbędzie się 20.09.2023 o godzinie 21:00 na Estádio Municipal de Braga w Bradze.

Sporting Braga - Napoli, gdzie oglądać?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć to starcie? Transmisja tv tego wydarzenia sportowego będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2. Dla miłośników oglądania na małym ekranie transmisja online będzie emitowana na platformach Canal+online oraz Polsat Sport Box.

Sporting Braga - Napoli, transmisja w tv

Kanał Polsat Sport Premium 2, który transmituje mecz na żywo, jest dostępny w wybranych telewizjach kablowych i na platformach satelitarnych. To oznacza, że możesz go znaleźć m.in. w ofertach Platformy satelitarnej Canal+, Polsat Box Go oraz wybranych kablówkach. Aby sprawdzić, czy kanał jest dostępny w Twojej ofercie, najlepiej skontaktować się z obsługą techniczną wybranego operatora.

Sporting Braga - Napoli, transmisja bez opłat

Niestety, bezpłatna transmisja online z meczu nie będzie dostępna. Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz w internecie, przygotuj się na wydanie kilku złotych, ponieważ transmisje online są dostępne wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Sporting Braga - Napoli, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Jeśli chodzi o serwis Canal+online, aby w pełni cieszyć się transmisją meczu, musisz wykupić pakiet z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports za jedyne 20 zł miesięcznie. Ten pakiet można dokupić jako rozszerzenie do podstawowego pakietu "Canal+", oferowanego w promocyjnej cenie 39 zł/miesiąc przez pierwsze trzy miesiące. Platforma dostępna jest zarówno jako strona internetowa na komputery, jak i aplikacja na różnorodne urządzenia, takie jak smartfony, tablety i telewizory. Co więcej, na jednym koncie może korzystać jednocześnie dwóch użytkowników!

Polsat Box Go

Z kolei serwis Polsat Box Go oferuje transmisje na różnych urządzeniach, ale aby zobaczyć mecz, musisz wykupić "pakiet sport" za 40 zł miesięcznie. Dzięki temu będziesz mógł oglądać transmisje na stronie internetowej serwisu oraz przez aplikację na smartfony i tablety. Podobnie jak w przypadku Canal+online, również tutaj jest możliwość korzystania z jednego konta przez dwie osoby jednocześnie.

W dniu 12.12.2023 21:00 odbył się mecz między Napoli i SC Braga. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.