Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Starcie Sevilla - Lens odbędzie się 20 września 2023 roku o godzinie 21:00. Piłkarska rywalizacja rozegra się na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli. Jest to 1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24.

Sevilla - Lens, gdzie oglądać?

Transmisja tv będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 4. Z kolei dla miłośników transmisji online, wybór pada na Canal+online oraz Polsat Sport Box. Niestety, transmisja za darmo nie będzie dostępna.

Sevilla - Lens, transmisja w tv

Na Polsat Sport Premium 4 można liczyć, gdy mowa o jakościowej transmisji tv. Ten kanał jest osiągalny w wybranych kablówkach i na platformach satelitarnych, w tym w telewizjach takich jak Platforma satelitarna Canal+, Polsat Box Go oraz wybrane kablówki. Chcesz się upewnić, czy Twój operator oferuje ten kanał? Skontaktuj się z jego obsługą techniczną lub sprawdź pakiety oferowane przez danego operatora.

Sevilla - Lens, transmisja bez opłat

Zapomnij o słowie 'darmowa', bo niestety tego wieczoru transmisja za darmo będzie niemożliwa. Jeżeli planujesz zanurzyć się w transmisji online, przygotuj portfel, gdyż tylko płatne platformy streamingowe będą oferować stream meczu.

Sevilla - Lens, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Aby oglądać mecz, trzeba wykupić pakiet z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports, dostępny za 20 złotych miesięcznie. Ten pakiet można dokupić jako rozszerzenie podstawowego pakietu "Canal+", który przez pierwsze 3 miesiące jest w promocyjnej cenie 39 zł/miesiąc. Co więcej, z jednego konta może korzystać jednocześnie dwóch użytkowników, co daje opcję podzielenia się kontem z bliską osobą. Serwis działa na przeróżnych urządzeniach: od komputerów i smartfonów, aż po telewizory i urządzenia takie jak Google TV, Chromecast czy Fire TV.

Polsat Box Go

Aby zanurzyć się w meczu na żywo, trzeba wykupić "pakiet sport", w którym zawarte są kanały Polsatu Sport Premium. Cena pakietu to 40 zł miesięcznie. Platforma jest dostępna na komputerach, smartfonach i tabletach z systemami iOS i Android, jak również na telewizorach z systemami Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV i LG Smart TV. I podobnie jak w przypadku Canal+online, z konta mogą korzystać dwie osoby równocześnie.

W dniu 20.09.2023 21:00 odbył się mecz między Sevilla FC i Lens. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.