Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

23 września 2023 roku o godzinie 20:00 Lech Poznań zmierzy się ze Stalą Mielec. Spotkanie odbędzie się na murawie Enea Stadionu w Poznaniu i będzie to 9. kolejka Polskiej Ekstraklasy.

Lech Poznań - Stal Mielec, gdzie oglądać?

Fanów futbolu z pewnością ucieszy fakt, że mecz będzie transmitowany na kilku kanałach. Można go będzie śledzić na Canal+4K Ultra HD, Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Dla tych, którzy preferują transmisje online, dostępne są serwisy Canal+online oraz Player.pl.

Lech Poznań - Stal Mielec, transmisja w tv

Canal+4K Ultra HD można znaleźć u różnych operatorów telewizji kablowej i platform satelitarnych. Zaliczyć do nich można takie jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Jeśli chcesz się upewnić, czy kanał jest dostępny w ofercie twojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub przejrzeć dostępne pakiety.

Lech Poznań - Stal Mielec, transmisja bez opłat

Niestety dla tych, którzy liczyli na darmowy stream, musimy zaznaczyć, że bezpłatna transmisja online tego meczu nie będzie dostępna. Serwisy oferujące transmisję w internecie są wyłącznie płatne.

Lech Poznań - Stal Mielec, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Zacznijmy od Canal+online, gdzie do obejrzenia meczu na żywo trzeba wykupić pakiet "Canal+" za promocyjne 39 zł przez pierwsze 3 miesiące. Serwis oferuje też opcję rozszerzenia pakietu o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zł. Co więcej, transmisje można tu śledzić jednocześnie na dwóch urządzeniach, więc możesz się podzielić emocjami z drugą osobą. Canal+online jest dostępny zarówno na komputerach przez stronę internetową, jak i w formie aplikacji na różnorakich urządzeniach mobilnych i telewizorach.

Player.pl

Jeżeli chodzi o Player.pl, tu również będziemy potrzebowali wykupić pakiet, a jest z czego wybierać: "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Zakupując jeden z pakietów, otrzymujemy również dostęp do filmów i seriali na platformie Player. Warto zauważyć, że również tutaj można jednocześnie oglądać transmisję na dwóch urządzeniach. Serwis jest kompatybilny z szeroką gamą platform i urządzeń, od komputerów i smartfonów aż po telewizory i konsole do gier.

W dniu 23.09.2023 20:00 odbył się mecz między Lech Poznań i Stal Mielec. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.