Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Gdzie oglądać dzisiaj mecz? Transmisja tv, transmisja online, stream za darmo

Przed nami mecz pomiędzy Szachtarem Donieck a FC Porto! Pierwsze starcie tej sezonowej edycji Ligi Mistrzów odbędzie się 19.09.2023 roku, na Volksparkstadion w Hamburgu. Początek zmagań odbędzie się o 21:00.

Szachtar Donieck - FC Porto, gdzie oglądać?

Oglądać mecz na żywo można zarówno na telewizji, jak i w internecie. Telewizyjna transmisja jest dostępna na Polsat Sport Premium 6. Co do opcji w sieci, można wykorzystać platformy streamingowe takie jak Canal+online i Polsat Sport Box. Niestety, brak jest możliwości darmowej transmisji online.

Szachtar Donieck - FC Porto, transmisja w tv

Jeżeli preferujesz klasyczne metody, Polsat Sport Premium 6 na którym możesz obejrzeć mecz, znajduje się w ofercie wybranych kablówek i platform satelitarnych. Zalicza się do nich Platforma satelitarna Canal+, Polsat Box Go i wybrane kablówki. Aby sprawdzić dostępność kanału w ofercie swojego operatora, skontaktuj się z jego obsługą techniczną.

Szachtar Donieck - FC Porto, transmisja bez opłat

Jeśli liczysz na transmisję za darmo, muszę Cię rozczarować. Darmowa transmisja z tego meczu jest niestety niedostępna. 

Szachtar Donieck - FC Porto, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Za cenę wielu możliwości, Canal+online oferuje swoim klientom dostęp do meczu po wykupieniu pakietu Polsat Sport Premium i Eleven Sports za 20 złotych miesięcznie. Jest to rozszerzenie podstawowego pakietu "Canal+", który kosztuje 39 zł/miesiąc (przez pierwsze 3 miesiące). Serwis jest dostępny na różnorodnych platformach, od komputerów, przez smartfony i tablety (iOS, Android), aż po telewizory i inne urządzenia (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Plusik za możliwość korzystania z jednego konta przez dwie osoby.

Polsat Box Go

Polsat Box Go to kolejna opcja dla miłośników piłki nożnej. Aby zanurzyć się w transmisji na żywo, konieczne jest wykupienie pakietu sport za 40 zł miesięcznie. Platforma ta dostępna jest przez stronę internetową na komputery, a także jako aplikacja na smartfony i tablety (iOS, Android) oraz telewizory i inne urządzenia (Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). Obejrzenie meczu może być wspólną przygodą, bo z jednego konta mogą korzystać dwie osoby.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między Szachtar Donieck i FC Porto. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.