Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Oferta większości stacji telewizyjnych rozbija się o to, co dodatkowego mają do zaproponowania. Polscy dostawcy w ostatnich latach próbują dobijać do zagranicznych kolegów, ponieważ proponują kilka opcjo oglądania najlepszych meczów. Transmisja internetowa to coś, czego wymagają kibice piłkarscy, ponieważ dostępność do takich starć jak FC Barcelona - Valencia w formie na żywo jest bardzo istotna. Szczególnie przy problemach z sygnałem telewizyjnym. Gdzie więc oglądać ten i inne spotkania?

FC Barcelona - Valencia na żywo. Transmisja live w internecie i tv

Pojedynek między oboma drużynami w ramach rozgrywek La Ligi od lat rozgrzewa kibiców. Przede wszystkim dlatego, że może on często decydować o tytule mistrzowski. Z tego też powodu dostęp telewizyjny do obrazu z tego starcia dotyczy dwóch stacji, bo Eleven Sports oraz Canal Plus Sport. Z kolei tzw. stream online, często za darmo, jest podany nam aż na sześciu platformach.

FC Barcelona - Valencia na żywo. Transmisja online w internecie

Podział praw między dwie stacje wzbudził ogromne emocje, ale możliwość oglądania na żywo w internecie nieco tuszuje ten spór. W sprawie sygnału nadawanego w internecie należy wspomnieć przede wszystkim o trzech stronach bukmacherskich. Do tego doliczyć trzeba również bardziej skomercjalizowane strony z planem telewizyjnym.

Świetną alternatywą dla kanałów telewizyjnych powinna być propozycja ze strony popularnych bukmacherów. Platformy STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV całkowicie za free dają na możliwość obejrzenia tego i innych spotkań La Ligi. Jedyne czego się od nas wymaga, to posiadanie konta na stronie konkretnego bukmachera.

Anteny Eleven Sports oraz Canal Plus Sport stanowią ważną część oferty kilku stron komercyjnych. W internecie liderami w tym temacie są strony Player.pl, WP Pilot czy NC+GO. Wszystkie oferty wymagają jednak dodatkowych opłat, które są w bardzo przystępnych cenach.

FC Barcelona - Valencia na żywo. Transmisja w telewizji

Kanały Eleven Sports i te z grupy Canal Plus Sport są obecne w kilku stacjach telewizyjnych. Właściciele takich telewizji, jak Cyfrowy Polsat, Canal+ czy Netii kładą duży nacisk na mecze piłkarskie. Ich jakość oraz ilość zależy jednak od pakietu wybranego przez nas przy podpisywaniu umowy.

W dniu 16.12.2023 21:00 odbył się mecz między Valencia CF i FC Barcelona. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.
    Pozostałe wydarzenia z La Liga (Hiszpańska Primera Division)