mls/ MLS
Transmisje 23
mecz-towarzyski/ Mecz towarzyski
Transmisje 60
copa-america/ Copa America
Transmisje 19
turniej-wimbledon/ Turniej Wimbledon
Transmisje 14
grand-prix-austrii/ Grand Prix Austrii
Transmisje 11
euro-2024/ Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)
Transmisje 10
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
golf/ Golf
Transmisje 9
challenger-mediolan/ Challenger Mediolan
Transmisje 7
atp-majorka/ ATP Majorka
Transmisje 6
atp-eastbourne/ ATP Eastbourne
Transmisje 6
wta-eastbourne/ WTA Eastbourne
Transmisje 6
2-ekstraliga-zuzlowa/ 2 Ekstraliga żużlowa
Transmisje 6
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
wta-bad-homburg/ WTA Bad Homburg
Transmisje 5
wspinaczka/ Wspinaczka
Transmisje 4
eliteserien/ Eliteserien (Szwedzka Liga Żużlowa)
Transmisje 4
reklama-pilot
reklama-pilot
Popularne skróty meczówwięcej
Peru peru 0 - 0 chile Chile pilka-nozna-copa-america Copa America
Aktualizacja: 22.06.2024 4:00
Hubert Hurkacz hubert-hurkacz 0 - 2 jannik-sinner Jannik Sinner tenis-atp-halle ATP Halle
Aktualizacja: 23.06.2024 19:00
Real Salt Lake real-salt-lake 0 - 1 los-angeles-galaxy Los Angeles Galaxy pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 5:30
Los Angeles FC los-angeles-fc 6 - 2 san-jose-earthquakes San Jose Earthquakes pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 6:30
Portland Timbers portland-timbers 2 - 0 vancouver-whitecaps Vancouver Whitecaps pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 6:30
St. Louis City SC st-louis-city-sc 1 - 1 atlanta-united Atlanta United pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 4:30
Minnesota United minnesota-united 0 - 1 austin-fc Austin FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 4:30
Canal+online

Burgos - Valladolid – gdzie oglądać? Mecz na żywo, transmisja tv i online za darmo

Transmisje online
Burgos burgos 1 - 0 valladolid Valladolid
segunda-division Segunda Division sports_soccer Piłka Nożna
location_on Estadio Municipal de El Plantío (Burgos)
calendar_month 13.01.2024 21:00

Burgos - Valladolid – gdzie oglądać?

Transmisję z meczu piłki nożnej Burgos - Valladolid będzie można oglądać od godziny 21:00 w dniu 13.01.2024. Poniżej prezentujemy pełną listę kanałów oferujących transmisję tv, a także listę platform udostępniających stream online ze spotkania Burgos - Valladolid w rozgrywkach Segunda Division:

  • Transmisja TV:
  • Transmisja online (serwisy streamingowe):
  • Transmisja online (za darmo): STS TV, Superbet TV

Typy dnia

1 (1X2)

3.2

Chorwacja - Włochy

1 (1X2)

2.15

Holandia - Austria

2 (1X2)

3.30

Dania - Serbia

Stawka50 PLN
Łączny kurs15.27
Do wygrania: 672 PLN
Typuj w Fortunie
Canal+online
reklama-megogo
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto