Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Polska pokona Wyspy Owcze? 30.08.2023 21:30

Tuż po losowaniu grupy eliminacyjnej do mistrzostw Europy w piłce nożnej wydawało się, że reprezentacja Polski jest murowanym kandydatem do wystąpienia w turnieju finałowym. Po 3 meczach w kwalifikacjach sytuacja naszego zespołu się jednak mocno skomplikowała. Polacy wywalczyli zaledwie 3 oczka z 9 możliwych po 3 rozegranych meczach. Czy biało-czerwonym uda się wrócić na zwycięską ścieżkę w meczu z Wyspami Owczymi?

Polska pokona Wyspy Owcze?Fot. shutterstock.com

Polska – sytuacja w tabeli

Początek pracy Fernando Santosa w reprezentacji Polski nie jest przekonujący. Portugalski trener poprowadził naszą kadrę w 4 rywalizacjach, które zakończyły się 2 zwycięstwami i 2 porażkami. Statystyki pokazują, że Polacy zaliczyli 2 wygrane przed własną publicznością na Stadionie Narodowym, a także 2 porażki na wyjazdach.

Sytuacja w grupie eliminacyjnej dla ekipy biało-czerwonych mocno się skomplikowała. Polacy mają zaledwie 3 z 9 możliwych do wywalczenia oczek na koncie, przez co plasują się dopiero na 4. miejscu. Ogólnie jest to sytuacja nie do pomyślenia, ponieważ przed startem tych eliminacji to właśnie reprezentacja Polski była głównym kandydatem do wygrania tej grupy. Aktualna sytuacja pokazuje jednak, że Polska jest nawet za plecami reprezentacji Mołdawii, z którą przegrała zresztą w ostatnim spotkaniu. Tym samym losy potencjalnego występu biało-czerwonych na turnieju finałowym w Niemczech nie są wcale przesądzone. Być może decydującym spotkaniem dla losów tej grupy będzie drugi z wrześniowych meczów polskiej kadry, czyli wyjazdowe starcie z Albanią. W przypadku ewentualnej porażki sytuacja naszego zespołu może się zrobić naprawdę trudna.

Jeśli chodzi o mecz z Wyspami Owczymi to tutaj kibice, eksperci, a także analitycy z zakładów bukmacherskich nie mają żadnych wątpliwości odnośnie do tego, kto wygra to spotkanie. Z drugiej strony warto jednak sobie przypomnieć to, jak wyglądały typy i analizy przed rywalizacją wyjazdową z Mołdawią. Wtedy również Polska była murowanym faworytem i nikt nie wyobrażał sobie innego rezultatu, a ostatecznie zwyciężyli niżej notowani gospodarze. Najlepsza aplikacja bukmacherska SuperSocial to miejsce, w którym gracze będą dyskutować na temat typów pod to spotkanie.

Ogólnie sytuacja naszego zespołu w tabeli nie jest godna pozazdroszczenia, jednak dwa potknięcia można naprawić wygrywając na wyjeździe z Albanią, a także przed własną publicznością z Czechami. Rywalizacja z Wyspami Owczymi powinny być spacerkiem, natomiast mecz domowy z Mołdawią okazją do rewanżu. Przypomnijmy, że do turnieju finałowego z tej grupy awansują 2 najlepsze zespoły. Aktualnie liderem jest reprezentacja Czech, która ma na koncie 2 zwycięstwa i jeden remis. Za ich plecami z dorobkiem 2 wygranych i jednej porażki plasuje się Albania, ale oni akurat wygrali ze zdecydowanie niżej notowanymi przeciwnikami.

Wyspy Owcze

Na papierze nie ma wątpliwości, że Wyspy Owcze to najsłabsza drużyna w tej grupie. Piłkarze tego zespołu do tej pory wywalczyli tylko jeden punkt w eliminacjach po zremisowanym spotkaniu z Mołdawią. Oprócz tego Wyspy Owcze zaliczyły wysokie porażki z Albanią, a także Czechami przed własną publicznością.

Wyspy Owcze w historii rywalizacji z reprezentacją Polski miały do czynienia 3 razy. Wszystkie z tych meczów miały charakter towarzyski i zakończyły się zwycięstwami biało-czerwonych.

Mecze bezpośrednie

Do tej pory odbyły się 3 rywalizacje pomiędzy reprezentacją Polski a Wyspami Owczymi. Wszystkie z tych meczów miały charakter towarzyski, więc te drużyny nie spotkały się w ramach rywalizacji o punkty. Biało-czerwoni do tej pory w 3 meczach kontrolnych zdobyli aż 12 bramek, z tym przeciwnikiem. Statystyki pokazują, że Polska tylko jeden raz wyciągała piłkę z siatki w meczu z Wyspami Owczymi. Ogólnie ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami odbyło się w 2006 roku.

Statystyki historyczne – Polska vs Wyspy Owcze

 • Reprezentacja Polski do tej pory trzykrotnie zmierzyła się z tym przeciwnikiem.
 • Polacy wygrali 3 mecze z Wyspami Owczymi.
 • Polska zdobyła 12 bramek w 3 rywalizacjach z tym przeciwnikiem.
 • Biało-czerwoni stracili tylko jednego gola w historii meczów z Wyspami Owczymi.

W klasyfikacji najlepszych strzelców dla reprezentacji Polski w meczach z Wyspami Owczymi na pierwszej pozycji plasuje się Paweł Kryszałowicz, który zdobył aż 4 trafienia w ciągu 45 minut gry z tym rywalem. Robert Lewandowski do tej pory nie miał okazji rywalizować z tym przeciwnikiem, więc potencjalne spotkanie na Stadionie Narodowym może być dla niego okazją, aby poprawić swój bilans strzelecki w reprezentacji Polski.

Strzelcy bramek w meczach Polska vs Wyspy Owcze

 • Najwięcej bramek dla reprezentacji Polski w meczach z Wyspami Owczymi zdobył Paweł Kryszałowicz – 4.
 • Grzegorz Rasiak i Maciej Żurawski zdobyli po 2 bramki w starciach z Wyspami Owczymi.
 • Robert Lewandowski nie zagrał nawet minuty w rywalizacjach Wyspami Owczymi, a tym samym nie strzelił gola temu przeciwnikowi.
 • Do tej pory 7 reprezentantów Polski znalazło drogę do siatki Wysp Owczych.

SuperSocial – jak obstawiać mecze reprezentacji Polski?

Szukasz opinii dotyczących tego, jak obstawiać mecze z udziałem reprezentacji Polski? Sprawdź, co obstawiają inni gracze, którzy posiadają konto na stronie Superbet i korzystają z najlepszej aplikacji bukmacherskiej. Wystarczy, że przejdziesz do sekcji SuperSocial, w której możesz znaleźć kupony innych klientów, a także skopiować ich propozycję. Jest to specjalna funkcjonalność, która daje ci możliwość obserwowania typów stawianych przez innych graczy, a także ambasadorów firmy Superbet.

Mecze reprezentacji Polski to regularnie bardzo ważne wydarzenia dla polskiej społeczności, więc nie brakuje kuponów i dedykowanych propozycji pod te rywalizacje. SuperSocial to platforma społecznościowa, w której możesz dyskutować na temat typów, oglądać kupony innych graczy, czy też po prostu śledzić swoich kolegów. Jakby tego było mało możesz tworzyć, a także dołączyć do specjalnych lig, gdzie rywalizujesz o punkty.

Zdaniem wielu graczy, którzy korzystają z usług legalnych bukmacherów na polskim rynku. Aktualnie SuperSocial to najlepsza aplikacja do obstawiania meczy i nie tylko piłkarskich. Na tej platformie społecznościowej możesz wyszukać graczy, którzy obstawiają konkretne dyscypliny lub koncentrują się na wybranych drużynach. Tak naprawdę sam wybierasz jakie treści Cię interesują i do tego możesz dopasować swoją tablicę w najlepszej aplikacji bukmacherskiej SuperSocial od Superbet.

Skróty meczów możesz znaleźć na naszej stronie.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Podobne wpisy
 1. WTA Tokio 2023: Kiedy i z kim zagra Iga Świątek? WTA Tokio 2023: Kiedy i z kim zagra Iga Świątek? 26.09.2023 11:52

  Świat sportu z zaciekawieniem spogląda w stronę kortów tenisowych w Tokio. W centrum tego zai...

  Więcej