Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
    1. Data: 23.09.2023
    2. Godziny: 17:30 - 19:30
    3. Kto wygra? (0 głosów) Cracovia Kraków (0 głosów - 50%) Pogoń Szczecin (0 głosów - 50%)
    1. Kanały internetowe online

    2. PolskaFree Canal+Online [Pakiet na rok] [?]PrzejdźUnibet

W najbliższą sobotę, 23.09.2023 o godzinie 17:30, mecz w Polskiej Ekstraklasie pomiędzy Cracovią a Pogonią Szczecin przeniesie nas na Stadion MKS Cracovia w Krakowie. Mecz 9. kolejki, który z pewnością zapewni niesamowite emocje.

Cracovia - Pogoń Szczecin, gdzie oglądać?

Transmisję zapewnią Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Opcje online to Canal+online i Player.pl. Niestety, darmowa transmisja nie jest dostępna.

Cracovia - Pogoń Szczecin, transmisja w tv

Mecz będzie można śledzić na antenie Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Oba kanały są dostępne w wybranych kablówkach, u różnych operatorów telewizji kablowej i na platformach satelitarnych. Możesz znaleźć je w takich ofertach jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby upewnić się, czy kanał jest dostępny w ofercie Twojego operatora, najlepiej skontaktować się z jego obsługą techniczną.

Cracovia - Pogoń Szczecin, transmisja bez opłat

Niestety nie będzie można oglądać meczu za darmo. Transmisję online z tego meczu będą oferować wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Cracovia - Pogoń Szczecin, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Za cenę promocyjną 39 zł przez pierwsze 3 miesiące, możesz dołączyć do społeczności kibiców, którzy na Canal+online będą śledzić mecz na żywo. Pakiet "Canal+" pozwala na oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach. Dla spragnionych jeszcze więcej emocji, dostępny jest dodatkowy pakiet za 20 zł, zawierający kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Wszystko to dostępne na szerokim wachlarzu urządzeń, począwszy od komputerów, przez smartfony i tablety (iOS, Android), aż po telewizory i różne inne urządzenia z systemem Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay.

Player.pl

Alternatywnie, mecz można obejrzeć na platformie Player.pl, wykupując pakiet "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. W pakiecie otrzymasz również dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali. Platforma Player umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie. Możesz to zrobić zarówno na stronie www, jak i w aplikacji dostępnej na różnorakich platformach: iOS, Android, Samsung, LG, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV oraz konsolach do gier Playstation 4 i Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).