Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Australian Open transmisje na żywo i live stream online

Transmisje meczów na żywo takich turniejów jak Australian Open to prawdziwa gradka dla fanów tenisa. Turniej wielkoszlemowy rozgrywany w Australii przyciąga tysiące kibiców na korty, a także miliony fanów przed ekrany telewizorów, komputerów i telefonów. Transmisje online z meczów Australian Open można oglądać dzięki specjalnym kanałom live stream.

Gdzie oglądać mecze Australian Open live online? Transmisje w tv i Internecie

Jednym z miejsc gdzie można oglądać mecze Australian Open live są strony internetowe bukmacherów. Legalni bukmacherzy STS, Fortuna oraz Betclic, na swoich platformach internetowych udostępniają nie tylko zakłady live, ale również transmisje online w Internecie.

Wśród transmisji na żywo, które dostępne są na platformach Fortuna TV, STS TV i Betclic TV, znaleźć można transmisje tv ze wszystkich meczów Australian Open. Takiej możliwości nie oferuje żadna telewizja. Transmisje live dostępne na stronach www poniższych bukmacherów dostępne są całkowicie za darmo. Mecze Australian Open można więc oglądać na żywo za free, korzystając z kanałów live online dostępnych na komputerze lub telefonie.

Transmisje online live Australian Open. Gdzie obejrzeć?

Oprócz darmowych transmisji z meczów Australian Open u bukmacherów, dostępne są też transmisje dzięki którym można obejrzeć wybrane mecze na żywo w telewizji. Prawa do transmisji live z meczów Australian Open posiada w Polsce grupa telewizyjna Eurosport.

Kanały Eurosport 1 i Eurosport 2, na swoich antenach pokazują wybrane najciekawsze spotkania z każdego dnia turnieju Australian Open. Stacje te można oglądać zarówno w Internecie na platformie Player, jak również w tv satelitarnych i telewizjach kablowych.

W dniu 28.01.2024 01:00 odbył się mecz między Australian Open i . Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.